CENNIK I PROMOCJE

Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie. Cena naszych usług zależna jest od zakresu współpracy z klientem, jego formy opodatkowania, ilości dokumentów księgowych oraz zatrudnionych pracowników. Po ustaleniu wszystkich tych czynników wraz z klientem ustalamy cennik satysfakcjonujący dla obu stron. Przy bezproblemowej współpracy (szybkie dostarczanie dokumentów do biura rachunkowego, chronologiczne ułożenie dokumentów, opisy na dokumentach) istnieje możliwość renegocjonowania ustalonej ceny za usługi.

PROMOCJE

Dla nowych firm

Dla osób które dopiero otwierają działalność gospodarczą mamy specjalną ofertę polegającą na darmowej pomocy przy rejestracji działalności gospodarczej. Oferujemy również zniżkę 50% od ustalonej ceny usług księgowych przez pierwsze dwa miesiące prowadzenia działalności.

Polecenie Nas innej firmie

Jeśli polecą Państwo Nas innej firmie, a ona zdecyduje się nawiązać współpracę z naszym biurem, w zamian otrzymacie Państwo zniżkę w wysokości jednomiesięcznej ceny usługi tej firmy.

Zmiana biura rachunkowego

Jeśli zdecydują się Państwo na zmianę biura rachunkowego na nasze, w ramach podziękowania otrzymają Państwo zniżkę na nasze usługi w wysokości jednomiesięcznej ceny jaką płacili Państwo poprzedniemu biuru rachunkowemu. Zniżka zostanie ustalona na podstawie ostatniej faktury wystawionej przez poprzednie biuro rachunkowe.

+48 691 379 416

ksiegowosc@adcbiuro.pl

www.adcbiuro.pl